Diyarbakır Asansörlü Taşımacılık- Pratik & Hesaplı Nakliyat

Diyarbakır Asansörlü Taşımacılık- Pratik & Hesaplı Nakliyat

Asansörlü nakliyat, günümüzün en büyük kolaylıklarından biridir. Diyarbakır evden eve nakliyat hizmetleri esnasında eşyaların en az hasarla taşınmasını ve nakliye süresinin azalmasını sağlayan asansörlü nakliyat hizmeti, günümüz taşınma sektörünün en büyük avantajıdır. Bir evden başka bir eve taşınmak, yeni bir hayata açılan bir kapıyı aralamak demektir. Taşınma süreci zaten oldukça zorken üstüne bir de nakliye işlemleri eklendiğinde içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Diyarbakır’da her türlü nakliyat işlemlerini üstlenen firmamız, Diyarbakır asansörlü nakliyat hizmeti vererek taşınma işlemlerinizin daha kolay ve pratik bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Bugüne kadar yüzlerce müşteriye hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek sizler de eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Nakliye İşlemlerinde Asansör Kullanmanın Mümkün Olmadığı Durumlar Nelerdir?

Cihantaş Nakliyat olarak bugüne kadar yüzlerce aileyi yeni evine kavuşturduk. Firmamız, Diyarbakır şehirlerarası nakliyat gibi tüm nakliye işlemlerinde her zaman son teknolojiyi kullanır ve işin en başarılı şekilde tamamlanması için özverili davranır. Eşyalarınızın daha güvenli bir şekilde taşınması ve nakliye süresinin azalması açısından bizler, kurulumun mümkün olduğu her durumda Diyarbakır asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Ancak ne yazık ki asansör kurmanın mümkün olmadığı durumlar olabiliyor. Peki, asansör kurulumuna engel olan durumlar nelerdir?

#1 Diyarbakır evden eve taşımacılık işlemlerinde asansör kurulumunun yapılamamasının bilinen en yaygın sebebi alan yetersizliğidir. Eğer asansör kurulmak istenen bina çok dar ya da çıkmaz bir sokakta yer alıyorsa, oraya araç giremeyeceği için asansör kurulumu da mümkün olmayacaktır.

#2 Diyarbakır da asansörlü ev taşıma için nakliye firmalarından fiyat teklifi alırken size sorulacak ilk sorulardan biri de zeminin uygun olup olmadığı olacaktır. Eğer binanız bir yokuşta yer alıyorsa ve önünde aracın durup asansör kurulma imkanı yoksa ne yazık ki bu hizmetten yararlanamayabilirsiniz.

#3 Diyarbakır asansörlü nakliyat hizmetleri alamayacağınız bir diğer durum ise binanızın buna müsait olmaması olabilir. Özellikle tarihi ya da eski binaların yapısı asansör kurulumu için müsait değildir. Bu nedenle de bu binalara asansör kurulumu yapılamaz. Eğer binanız ve çevresinde asansör kurulumuna engel olacak her hangi bir şey yoksa bize ulaşarak Diyarbakır asansörlü taşıma işlemleri için bilgi alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

 
Asansörlü taşımacılık fiyatı farklı mı?
 

Evet. Asansör kurulumunun da bir maliyeti olduğu için bu maliyet nakliye fiyatlarına bir ekstra olarak yansımaktadır. Bu nedenle de asansörsüz taşımacılık ve asansör kurulumu olmadan yapılan nakliye işlemlerinin fiyatları birbirinden farklıdır. Firmamızda asansör kurulum fiyatları oldukça makuldür. Fiyat almak için iletişime geçebilirsiniz.

 
Birinci Kata Asansör Kurulur Mu?
 

Her binanın yapısı birbirinden farklıdır. Ancak yeni yapılan binaların pek çoğunda asansör kurulumu için alan bırakılır. Yine de şunu belirtmeliyiz ki asansörlerin merdivenlerinin belirli bir yüksekliği vardır. Bu nedenle de yükseklik göz önünde bulundurularak, genel olarak ilk 2 kat için asansör kurulumu tercih edilmez.

 
Asansörler ile taşımacılık evin hangi bölümünden yapılır?
 

Asansör, dairenizin bulunduğu kata çıkar ve oradan eşyalarınızı alır ya da aşağıdaki eşyalarınızı çıkarır. Asansör kurulduktan sonra, eşyaların taşınması için genel olarak pencereler ve balkonlar tercih edilmektedir.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?