Diyarbakır Parça Eşya Taşıma

Diyarbakır Parça Eşya Taşıma

Taşınma işlemleri denildiği zaman akla her zaman ilk olarak tam bir evin ya da iş yerinin toplanıp başka bir yerde tekrardan yerleştirilmesi gelir. Ancak Diyarbakır evden eve taşıma hizmetleri sadece bununla sınırlı değildir. Her zaman müşteri talepleri doğrultusunda hizmet veren firmamız Cihantaş Nakliyat, parça eşya taşıma ihtiyaçlarınızda da yanınızdadır. Eşyanızın büyüklük ve miktarının ne olduğu fark etmeksizin bulunduğunuz adresten alır, yeni adresinize güvenli bir şekilde teslim ederiz.

Peki, parça eşya taşıma hizmeti tam olarak nedir?

Parça eşya taşıma hizmeti, az miktarda eşyalarını başka adrese göndermek isteyen kişilerin tercih ettiği bir yöntemdir. Bu birkaç mobilya, birkaç kutu, ev eşyalarının bir kısmı olabilirken bazen sadece tek bir koltuk da olabilir. Hizmet tamamen sizin ihtiyacınız doğrultusunda verilir ve eşyalarınız yeni adresine güvenli bir şekilde teslim edilir.

Diyarbakır Parça Eşya Taşıma Nedir ve Avantajları Nelerdir?

Diyarbakır parça eşya taşıma hizmeti son zamanların en sık tercih edilen hizmetlerinden biridir. Özellikle okulların açıldığı ve öğrencilerin üniversitelere gideceği dönemlerde bu hizmetten sıklıkla yararlanılır. Eşyalarınız tam bir ev eşyası değilse ve az miktarda eşyanın nakliye edilmesini istiyorsanız endişelenmeyin ve bizi arayın. İşinin ehli personellerimiz eşyalarınızı sizin için güvenli bir şekilde paketler, araca uygun bir şekilde istifler ve gideceği adrese teslim ederiz. İhtiyaç duyulursa montaj ustalarımız eşyalarınız kurulum ve demontaj işlemlerini de halleder. Diyarbakır evden eve eşya taşıma avantajlarını ise şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Esnek bir çözümdür: Diyarbakır şehirlerarası taşımacılık ihtiyaçlarınızda parça eşya taşıma hizmeti bir aracı tam doldurmanızı ya da tam kiralamanızı gerektirmez. Bu nedenle de eşya miktarını kendiniz belirleyebileceğiniz esnek bir çözümdür.
  • Ekonomiktir: Normal şartlarda bir eşyayı kargo ile göndermek eşyanın boyutuna göre şekillenir ve fiyat çok yüksek çıkabilir. Ancak parça eşya taşıma hizmeti almak istediğinizde fiyat çok daha ekonomik olacaktır.
  • Tam bir nakliye hizmeti alırsınız: Firmamız Cihantaş Nakliyat aracılığı ile parça eşya göndermek istediğinizde, tam bir nakliye hizmeti almış olursunuz. Eşyanız personellerimiz tarafından paketlenir ve istiflenir. Nakliye sigortası yapılır. Ve vardığı adreste aynı şekilde kurularak teslim edilir.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

 
Parça eşya taşımacılığı ile kargo aynı şeyler mi?
 

Parça eşya taşımacılığı ile kargo arasında ki fark sık sık karıştırılmaktadır. Eğer başka bir adrese göndermek istediğiniz ürünün nakliyat hizmetine ihtiyacı varsa onu parça eşya taşıma kapsamında gönderebilirsiniz. Örneğin bir kitabı kargoya verirken, bir berjeri parça eşya taşımacılarına vermeniz gerekir.

 
Tek bir ürün için parça eşya taşıma hizmeti alabilir miyim?
 

Evet. Parça eşya taşımacılığı hizmeti almak için ürün sayı ve miktar kısıtlaması yoktur. Ürününüz 1 adet de olsa 10 adet de olsa bu hizmeti alabilirsiniz. Ancak alacağınız fiyat teklifinizin ürününüzün sayısına göre değişkenlik göstereceğini de bilmelisiniz. Diyarbakır’da ki en uygun parça eşya taşıma fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 
Parça eşya taşımacılığında nakliye sigortası yapılıyor mu?
 

Evet. Firmamız Cihantaş Nakliyat, tam bir ev taşımacılığında olduğu gibi parça eşyalarınız için de nakliye sigortası yaparak eşyalarınızı güvence altına alır.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?