Diyarbakır Amasya Şehirler Arası Nakliyat

Diyarbakır Amasya Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliye hizmeti çoğu zaman zorlu bir süreçtir. Bu süreçte doğru bir nakliye firması ile çalışmak, alacağınız hizmetin kalitesini doğrudan etkiler. Bu nedenle Cihantaş olarak, Diyarbakır Amasya şehirler arası nakliyat hizmetlerinde müşterilerimize sorunsuz bir nakliye deneyimi için büyük titizlikle çalışırız.

Firmamız hafta da 1 defa düzenlediği Diyarbakır – Amasya seferleri ile nakliye ihtiyaçlarınızı profesyonel olarak karşılamaktadır. Bunun yanı sıra Diyarbakır Amasya şehirler arası nakliye hizmetlerinde düzenlediğimiz seferler ile taşımacılık fiyatları oldukça uygun olmaktadır. Evinizi veya birkaç parça eşyanızı şehir dışına Amasya – Diyarbakır ev taşıma hizmeti ile göndermeyi düşünüyorsanız bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Amasya Şehirlerarası Eşya Taşıma

Birkaç parça kaba eşyanızı kargo ile göndermek, yüksek maliyetlere yol açabilir. Bu nedenle çoğu kişi daha az maliyet için Diyarbakır Amasya şehirler arası parça eşya taşıma hizmetini almaktadır. Bu hizmetimiz ile Buzdolabı,Yemek Masası takımı, Gardırop gibi çok yer kaplayan eşyalarınızı Amasya’ya taşıyor veya Amasya’dan alarak Diyarbakır’a teslim ediyoruz.

Parça Eşya taşıma hizmeti son dönemlerde çok sık tercih edilmesinin başlıca nedeni, kargo fiyatlarının yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Çünkü Diyarbakır nakliye şirketleri ile şehirlerarası parça eşya taşıma hizmeti almak, kargo firmalarına kıyasla çok daha uygun olabilmektedir. Bu nedenle yüksek kargo ücretleri ödemek istemeyen müşterilerimiz parça eşyalarını Diyarbakır Amasya şehirler arası nakliyat hizmeti ile göndermeyi tercih ediyor. Eğer evinizin eşyalarının bir kısmını şehir dışına taşımayı düşünüyorsanız Cihantaş’ı arayarak  parça eşya taşıma hizmeti hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Amasya Şehirler Arası Nakliyat

Cihantaş olarak Amasya çıkışlı nakliye hizmetlerinde Diyarbakır seferlerimizin yanı sıra diğer İllere de sefer düzenlemekteyiz. Bu nedenle Amasya’dan başka bir şehre taşınmak isteyen müşterilerimize Türkiye’nin 81 İline hizmet sağlamaktayız.

Firmamız bünyesinde 6 adet araç barındırmaktadır. Firmamıza ait araçlar Türkiye’nin 81 İline hizmet vermek için her hafta kordinasyonlu bir şekilde seferler düzenlemektedir. Bundan dolayı Amasya şehirler arası nakliyat hizmetini sadece Diyarbakır’da değil Türkiye’nin 81 iline vermekteyiz.

Diyarbakır Amasya Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Nakliye fiyatları, evin eşya durumuna, kat durumuna ve bulunduğu konuma göre değişiklik gösterebileceği için sabit değildir. Ancak, Diyarbakır Amasya şehirler arası nakliyat fiyatları 9.000 TL‘den başladığını söyleyebiliriz. Cihantaş olarak verdiğimiz tekliflere, asansör kurulumu, mobilya, beyaz eşya montajı ve de-montajı gibi tüm hizmetler Anahtar teslim şeklinde dahildir. Firmamız ile anlaştığınız fiyat sabit olmakla beraber hiç bir şekilde değişmez.

Diyarbakır Amasya şehirler arası nakliyat fiyatları, bazı firmalar tarafından oldukça düşük söylenebilir. Fiyatların çok düşük olduğu kanısına varmanız durumunda lütfen itibar etmeyiniz. Çünkü bazı firmalar bunu bilerek yapmaktadır. Anlaşıldıktan sonra nakliye günü geldiğinde verdikleri fiyatların üstüne asansör ücreti,mobilya montaj ücreti gibi ekstra ücretler çıkartarak mağdur edebiliyorlar. Bunu birçok kişiden fazlasıyla duyduğumuz için burada belirtmenin faydalı olacağını düşündük. Tavsiyemiz, profesyonel firmalardan hizmet almanızdır.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?