Diyarbakır Eşya Depolama Şirketi | Cihantaş Ev Eşyası Depolama

Diyarbakır Eşya Depolama Şirketi | Cihantaş Ev Eşyası Depolama

Diyarbakır eşya depolama hizmeti genel olarak Diyarbakır şehirlerarası taşınma hizmetleri esnasında ihtiyaç duyulan bir ek hizmettir. Günümüzde sık sık tercih edilen bir hizmet olan eşya depolama hizmeti, eşyaların bir süre beklemesi gerektiği durumlarda eşya sahiplerine alternatif çözüm sunan bir hizmettir. Her geçen gün daha fazla kişinin bu hizmete ihtiyaç duymasıyla birlikte sektörde ki pek çok nakliye firması eşya depolama hizmeti vermeye başlamıştır. Bu da eşyalarını teslim edecek kişilerin karşısına çok sayıda seçenek çıkmasına ve kafa karışıklığı yaşanmasına sebep olur. Doğru hizmet almak içinse çalışacağınız firmayı titizlikle seçmelisiniz. Peki, eşyadepolama hizmeti için doğru nakliyat firması nasıl seçilir?

Diyarbakır Eşya Depolama Hizmeti İçin Doğru Firma Nasıl Seçilir?

Bir nakliye firmasıyla ev eşyası depolama hizmeti için anlaşırken, en değerli eşyalarınızı onlara teslim ettiğinizi düşünerek, firma seçimine çok dikkat etmelisiniz. Yıllardır Diyarbakır eşya depolama hizmeti veren öncül firmalardan biri olarak sizlere depolama hizmeti için doğru firma seçiminde dikkat edilmesi gereken kriterlerden bahsetmek isteriz.

  • Deneyim ve uzmanlık: Doğru firma seçiminde ilk dikkat etmeniz gereken detay, firmanın deneyimi ve sektörde ki uzmanlığıdır. Eşya depolama hizmeti çok basit gibi gözükse de bu hizmetten yararlanan çok sayıda kişinin eşyalarının parsellere ayrılmış bir depoda bekleyeceğini düşünecek olursak derin bir deneyim ve uzmanlık gerektirir. Firmamız Cihantaş Nakliyat, yılların verdiği tecrübeyle tüm eşyalarınızı planlı bir şekilde istifler. Akabinde en iyi eşya depolama fiyatları ile hizmet sağlar.
  • Depo güvenliği: Çalışacağınız firmanın uzmanlığı kadar önemli olan bir diğer kriter ise depoların güvenliğidir. Çünkü bir firma işinde ne kadar tecrübeli olursa olsun eşya depolama güvenli depo hizmeti sağlayamıyorsa, onunla çalışmak çok risklidir. Bizler, Cihantaş Nakliyat olarak depolarımızın güvenliğini her şeyin üstünde tutuyoruz. 7/24 kamera sistemiyle izlenen depolarımız aynı zamanda güvenlik personelleri tarafından da koruma altındadır. Eşyalarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyor ve onları güvenli ortamlarda depoluyoruz.
  • Taşıma ve teslimat süreçleri: Depolama hizmeti alırken en önemli detaylardan biri de eşyalarınızın depoya taşınırken geçireceği nakliye sürecidir. Firmamız Cihantaş Nakliyat eşyalarınızın nakliyesini titizlikle yapar ve güvenli bir şekilde depoya giriş – çıkış işlemlerinin tamamlanmasını sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

 
Depolama alanlarının güvenliği nasıl sağlanıyor?
 

Eşya depolama hizmeti alırken en çok dikkat edilmesi gereken kriter, bu eşyaların bulunduğu depoların güvenliğinin sağlanmasıdır. Firmamız Cihantaş Nakliyat, güvenliği her zaman ön planda tutar. Depolarımız 7/24 kameralar ile kayıt altına alınır. Aynı zamanda güvenlik personellerimiz eşyalarınızın güvenliği için özverili bir şekilde çalışırlar.

 
Eşya depolama süresi nasıl belirlenir?
 

Eşyalarınızın depolarımızda ne kadar bir süreyle kalacağı tamamen sizin ihtiyaçlarınız dâhilinde belirlenir. Herhangi bir üst ya da alt sınırımız yoktur. Sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda planlamamızı yapar, ihtiyaç duyduğunuz tarihte depolanacak eşyaları adresinizden alırız.

 
Eşya Depolama Hizmetinde Sigorta Yapılır Mı?
 

Evet. Depolarımızda güvenliği her zaman üst düzeyde tutsak dahi, bazen ön görülemeyen aksilikler olabilir (yangın, deprem gibi doğal afetler). Bu durumlara karşı da her zaman önlem almak gerekir. Bu nedenle eşyalarınıza depolama hizmeti verirken ilk olarak sigortalarını yaptırırız.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?