Çanakkale Şehirler Arası Nakliyat | Anahtar Teslim Sigortalı Taşımacılık

Çanakkale Şehirler Arası Nakliyat | Anahtar Teslim Sigortalı Taşımacılık

Çanakkale, ülkemizin hem eğitim hem de iş imkânları açısından oldukça gelişmiş bir şehridir. Her sene eğitim ve iş gibi sebeplerle çok sayıda göç alan bu şehir, şehirlerarası nakliyat sektörünün de çok hızlı olduğu bir şehirdir. Her sene yüzlerce kişi Çanakkale’ye taşınmak istiyor. Taşınma işlemleri içinse işi mutlaka bir uzmana bırakmak gerekiyor.

Taşınmak, başlı başına zor bir işlem… Bir evin tüm eşyasının ve düzeninin başka bir şehirde ve yeni bir evde yeniden kurulacak olması bir hayli yorucu. Bu yorucu eylemin nakliye kısmının işleri daha da karmaşık bir hale getirmesini istemiyorsanız, işinin ehli bir nakliyat firması ile anlaşmalısınız. Diyarbakır merkezli firmamız pek çok şehirde olduğu gibi Çanakkale şehirlerarası nakliyat ve Çanakkale şehirler arası parça eşya taşıma denildiği zamansa akla ilk gelen isimlerden biri oluyor.

Sizler de eşyalarınızın güvenli bir şekilde varacağı adrese ulaşması ve kurulumunun yapılması için bizi arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çanakkale Şehirler Arası Nakliyat Ve Parça Eşya Taşıma Hizmetleri

Türkiye’nin pek çok ilinde olduğu gibi Çanakkale için de şehirler arası nakliye çalışmalarını sürdüren firmamız, Çanakkale nakliye firmaları arasında sektörün öncüsü olmaya devam ediyor. İşinin ehli personel, birinci kalite ambalaj ve hızlı çözüm anlayışı ile tüm taşınma işlemlerinizde yolarda ki en büyük destekçiniz biziz. Kurulduğu günden bugüne yollarda eşya değil güven taşıyan firmamızın pek çok hizmeti mevcut. Ofis taşıma, ev taşıma, Çanakkale parça eşya taşıma, depolama gibi pek çok alanda hizmet veren firmamız her zaman siz değerli müşterilerimizin eşyalarına titizlikle yaklaşır.

Bir Çanakkale şehirler arası nakliyat hizmetine ihtiyacınız olduğunda ilk olarak eşyalarınızı kontrol ediyoruz. Çünkü bizler, her eşyanın özel olduğunu ve yollarda güvence altına alınabilmesi için en uygun şekilde paketlenmesi gerektiğini çok iyi biliyoruz. Eşyalarınızı kontrol ettikten sonra hangi ambalajların kullanılacağı, kaç personelin gelmesi gerektiği gibi konularda ön çalışmamızı yapıp sizinle ortak bir gün belirliyoruz. Eğer mevcut yeriniz ve taşınacağınız adres asansör kullanımına uygunsa Çanakkale asansörlü taşımacılık hizmetimiz ile nakliye süresinin yarıya indirilmesini sağlıyoruz.

Montaj ve demontaj konusunda uzman ustalarımız sizin için gerekli eşyaların demontajını yapıyor ve taşındığınız adreste tekrar montajını sağlayarak taşınır taşınmaz tüm eşyalarınızı aktif bir şekilde kullanmanızı sağlıyor. Yol boyunca eşyalarınızı sigorta altına alarak, ön görülemez kaza durumlarda maddi hasarların önüne geçiyoruz. Sizler de eşyalarınızın parça ya da tam olması fark etmeksizin güven içerisinde yeni adresine taşınmasını isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çanakkale Şehirlerarası Taşımacılık Fiyatları

Çanakkale’ye nakliye hizmetleri ile ilgili en merak edilen konu şüphesiz ki Çanakkale ev taşıma ücretleri olmaktadır. Ancak ne yazık ki Çanakkale şehirler arası ev taşıma için sabit bir fiyat vermek mümkün değildir. Fiyat, hizmete dâhil olacak hususlara bağlı olarak değişkenlik gösterir. Eşyaların gideceği mesafe, evde ne kadar eşya olduğu, asansör kurulumunun yapılıp yapılmadığı, kaç personelin bu işlem için çalıştığı gibi hususlar nakliye fiyatlarını belirleyen hususlardır. İşini her zaman şeffaf bir şekilde ilerletmekten yana olan firmamız bu fiyatları yaptığı ön çalışmada size bildirir ve böylece taşınma günü bir sürprizle karşılaşmamış olursunuz. Sizler de Çanakkale şehirler arası nakliyat hizmetleriniz için en iyi fiyatı almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?