Balıkesir Şehirler Arası Nakliyat | Cihantaş Farklıyla Sigorta Güvencesiyle Taşının

Balıkesir Şehirler Arası Nakliyat | Cihantaş Farklıyla Sigorta Güvencesiyle Taşının

Balıkesir, Marmara Bölgesi’nin en yaşanılası ve sevimli şehirlerinden biridir. Hem merkezi hem de ilçeleri ile pek çok kişinin yaşamak isteyeceği bir şehir olan Balıkesir’e taşınmak ise firmamız Cihantaş Nakliyat sayesinde artık çok kolay. Her yerde bir eşya var ve nereden başlayacağınız konusunda kafanız mı karışıyor? Öyleyse durun ve her şeyi bize bırakın!

Bizler yıllardır Balıkesir şehirler arası nakliyat hizmeti veren bir firmayız. Kurulduğumuz günlerden bugüne kadar pek çok şehir için şehirler arası nakliyat hizmeti veren firmamız bugün sektörün öncüsü konumunda. Belki ilk taşınmanız, belki de daha önce birkaç kere taşındınız. Her iki durumda da kafanızın çok karışacağını biliyoruz. Yılların bize verdiği tecrübe ile yardım eli uzatmaya geliyoruz. Rahat bir nefes alın ve Balıkesir şehirler arası nakliyat işlemleriniz için her şeyi bize bırakın!

Balıkesir Şehirler Arası Taşımacılık Hizmetlerinde Nakliyat Firmasının Görevleri

Balıkesir şehirler arası taşımacılık hizmeti almaya karar verdikten sonra, yapılması gereken sorumlulukların büyük bir kısmını nakliyat firması üstlenir. Birlikte çalışırken alanında uzman personellerimiz tarafından eşyalarınızın sökülmesi ile başlayan serüvenimiz, yeni adresinizde bu eşyaların montaj işlemlerinin gerçekleştirilmesiyle son bulur. Arada kalan tüm süreç ise istekleriniz doğrultusunda tarafımızca yönetilir ve size de sadece yeni şehrinizin tadını çıkarmak kalır.

Hizmetimiz ilk olarak eşyalarınızın ambalajlanması ile başlar. Ambalajlama için taşınma sürecinin en kritik noktası diyebiliriz. Çünkü doğru ambalajlanmayan bir ürün yolda zarar görebilir.

Bizler, hiçbir eşyanızın yolda zarar görmemesi için birinci sınıf ambalaj malzemesi kullanarak eşyalarınızı güvence alıyoruz. Balıkesir parça eşya taşıma ya da tüm yük taşıma olması fark etmeksizin ambalajlanacak eşyalarınızın önce demontaj işlemini gerçekleştiriyor sonrasında paketleyip araca istiflenmesini sağlıyoruz. Yola çıkmadan önce muhakkak bu eşyaların nakliye sigortasını yapıyoruz. Sigorta ile güvence altına alınan eşyalarınızı Balıkesir’e getirip tekrar montajlarını yapıp size teslim ediyoruz. Eğer siz de Balıkesir şehirler arası ev taşıma hizmeti almak istiyorsanız, Balıkesir şehirler arası nakliyat fiyatları konusunda en iyi fiyatı alabileceğiniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Balıkesir Şehirler Arası Nakliyat için Asansör Kullanımı

Her gün gelişen teknoloji günlük işlemleri daha pratik bir hale getirirken, nakliye sektörüne de elbet bir faydası oldu. Asansör kullanımı sayesinde nakliye hizmetlerinin süresi neredeyse yarıya indi! Peki, asansör kurumu ne zaman yapılır?

Asansör kurulumu için en önemli kriter hem eşyaların çıktığı evin hem de gideceği yeni evin zemin ve yapısının asansör kurulumuna uygun olmasıdır. Eğer bu evlerden yalnızca biri asansör için uygunsa, asansör tek yerde de kurulabilir. İki bina da asansör kurulumu için uygunsa işlem çok daha kısa sürede biter ve size de yeni şehrinize alışmak için bol bol zaman kalır. Balıkesir şehirlerarası nakliye işlemlerinizde asansör hizmetimizden yararlanmak isterseniz mutlaka önceden zemin hakkında bilgi veriniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?